PKS TRAVEL-BUS Sp.j.
47-400 Racibórz
ul. Nowomiejska 24

tel. fax: 32 415-31-62
tel. fax: 32 415-05-28

Web: www.travel-bus.com.pl
Bilety: www.travel-bus-bilety.pl
Email: biuro@travel-bus.com.pl
Email: info@travel-bus.com.pl

Rozkład jazdy [PDF]
Rozkład jazdy [RTF]
PKS "TRAVEL BUS" Sp.j. działa na rynku od 1998 roku. Podstawą działalności firmy jest regularna komunikacja autobusowa. Obsługujemy kursy autobusowe na następujących liniach:
- Racibórz - Katowice
- Racibórz - Kraków
PKS "TRAVEL - BUS" Sp.j. prowadzi także wynajem autokarów w komunikacji krajowej. Posiadamy w ofercie następujące autobusy i mikrobusy...

Katowice
rozkład jazdy
Kraków
rozkład jazdy


ROZKŁAD JAZDY
Racibórz - Katowice - Racibórz
 
Ważny od 01-06-2014
Racibórz - Katowice
kurs 13 kurs 15 kurs 17 kurs 21
Miasto Lp. Km. 6e D E Dn
Racibórz - D.A. - Batorego 1 0 6:00 6:30 7:50 13:25
Racibórz - Bosacka Hotel 2 1 6:02 6:32 8:52 13:27
Racibórz - Dębicz 3 3 6:04 6:34 7:54 13:29
Kornowac - Skrzyżowanie 4 8 6:09 6:39 7:59 13:34
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 5 15 6:18 6:48 8:08 13:43
Pszów - D.A. 6 17 6:22 6:52 8:12 13:47
Rydułtowy - Rynek 7 20 6:26 6:56 8:16 13:51
Rydułtowy - Orłowiec 8 22 6:30 7:00 8:20 13:55
Rybnik - Smolna, Reymonta 9 32 6:42 7:12 8:32 14:07
Rybnik - Śródmieście Policja 10 33 6:43 7:13 8:33 14:08
Rybnik - Śródmieście PKP 11 34 6:45 7:15 8:35 14:10
Rybnik - Śródmieście Bazylika 12 35 6:47 7:17 8:37 14:12
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 13 37 6:50 7:20 8:40 14:15
Przegędza - Szkoła 14 42 6:58 7:28 8:48 14:23
Przegędza - Skrzyżowanie 15 43 7:00 7:30 8:50 14:25
Stanowice - Szkoła 16 45 7:02 7:32 8:52 14:27
Bełk - Szpital 17 47 7:04 7:34 8:54 14:29
Bełk - Skrzyżowanie 18 48 7:06 7:36 8:56 14:31
Bełk - Poczta 19 49 7:08 7:38 8:58 14:33
Orzesze - Zawada II 20 50 7:10 7:40 9:00 14:40
Orzesze - Kościół 21 53 7:14 7:44 9:04 14:44
Mikołów - Dworzec PKP 22 64 7:26 7:56 9:16 14:56
Katowice - D.A. 23 79 7:50 8:20 9:40 15:20

Ważny od 01-06-2014
Katowice - Racibórz
kurs 14 kurs 16 kurs 18 kurs 22
Miasto Lp. Km. 6e D E Dn
Katowice - D.A. 1 0 8:15 9:35 12:35 16:35
Mikołów - Dworzec PKP 2 15 8:39 9:59 12:59 16:59
Orzesze - Kościół 3 26 8:51 10:11 13:11 17:11
Orzesze - Apteka 4 27 8:52 10:12 13:12 17:12
Orzesze - Zawada II 5 29 8:55 10:15 13:15 17:15
Bełk - Poczta 6 30 8:57 10:17 13:17 17:17
Bełk - Skrzyżowanie 7 31 8:59 10:19 13:19 17:19
Bełk - Szpital 8 32 9:01 10:21 13:21 17:21
Stanowice - Szkoła 9 34 9:03 10:23 13:23 17:23
Przegędza - Skrzyżowanie 10 36 9:05 10:25 13:25 17:25
Przegędza - Szkoła 11 34 9:07 10:27 13:27 17:27
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 12 42 9:15 10:35 13:35 17:35
Rybnik - Śródmieście Bazylika 13 44 9:18 10:38 13:38 17:38
Rybnik - Śródmieście Urszulanki 14 45 9:21 10:41 13:41 17:41
Rybnik - Smolna, Reymonta 15 47 9:23 10:43 13:43 17:43
Rydułtowy - Orłowiec 16 57 9:35 10:55 13:55 17:55
Rydułtowy - Rynek 17 59 9:39 10:59 13:59 17:59
Pszów - D.A. 18 62 9:43 11:03 14:03 18:03
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 19 64 9:47 11:07 14:07 18:07
Kornowac - Skrzyżowanie 20 71 9:56 11:16 14:16 18:16
Racibórz - Dębicz przejazd 21 76 10:01 11:21 14:21 18:21
Racibórz - Bosacka Hotel 22 78 10:03 11:23 14:23 18:23
Racibórz - D.A. - Batorego 23 79 10:05 11:25 14:25 18:25

Legenda Opis

Autobusy nie kursują 1 i 3 maja, 15 sirpnia, 1 i 11 listopada.
D Kursuje od poniedziałku do piętku. Oprócz świąt.
E Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt.
6 Kursuje w soboty.
n Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 grudnia.
d Nie kursuje w 1 stycznia w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych i 25 i 26 grudnia.
e Nie kursuje w okresie ferii letnich lipiec, sierpień i wrzesień.

Cennik biletów
Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 95% z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT Cena biletu ulga handl. 25% z VAT
1-3 3,70 zł 0,19 zł 0,81 zł 1,81 zł 1,89 zł 2,30 zł
4-10 4,20 zł 0,21 zł 0,92 zł 1,96 zł 2,52 zł 3,00 zł
11-15 5,80 zł 0,29 zł 1,28 zł 2,70 zł 3,47 zł 4,20 zł
16-20 6,50 zł 0,33 zł 1,43 zł 3,19 zł 4,10 zł 4,90 zł
21-25 7,20 zł 0,36 zł 1,58 zł 3,43 zł 4,41 zł 5,30 zł
26-30 8.20 zł 0,41 zł 1,80 zł 3,92 zł 5,04 zł 6,00 zł
31-35 8,50 zł 0,43 zł 1,87 zł 4,17 zł 5,36 zł 6,40 zł
36-40 9,20 zł 0,46 zł 2,02 zł 4,41 zł 5,67 zł 6,80 zł
41-50 11,00 zł 0,55 zł 2,42 zł 4,90 zł 6,30 zł 7,50 zł
51-61 13,00 zł 0,65 zł 2,86 zł 6,37 zł 8,19 zł 9,80 zł
62-65 13,50 zł 0,68 zł 2,97 zł 6,62 zł 8,51 zł 10,10 zł
66-72 14,50 zł 0,73 zł 3,19 zł 7,11 zł 9,14 zł 10,90 zł
73-85 15,50 zł 0,78 zł 3,41 zł 7,60 zł 9,77 zł 11,60 zł

Bilet bagażowy - 5 zł
Bilet strefowy w ramach jednego miasta- 3 zł
Bilet Rybnik - Rydułtowy - 3,70 zł ,
Bilet Rybnik - Pszów - 4,20 zł,
Bilet Rybnik - Katowice -,8,5 zł
Bilet Mikołów - Katowice - 4,2 zł

Cennik biletów miesięcznych Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 49% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT
1-3 110,00 zł 24,20 zł 53,90 zł 56,10 zł 69,30 zł
4-10 160,00 zł 35,20 zł 78,40 zł 81,60 zł 100,80 zł
11-15 180,00 zł 39,60 zł 88,20 zł 91,80 zł 113,40 zł
16-20 200,00 zł 44,00 zł 98,00 zł 102,00 zł 126,00 zł
21-25 230,00 zł 50,60 zł 112,70 zł 117,30 zł 144,90 zł
26-30 250,00 zł 55,00 zł 122,50 zł 127,50 zł 157,50 zł
31-35 280,00 zł 61,60 zł 137,20 zł 142,80 zł 176,40 zł
36-40 300,00 zł 66,00 zł 147,00 zł 153,00 zł 189,00 zł
41-50 310,00 zł 68,20 zł 151,90 zł 158,10 zł 195,30 zł
51-61 330,00 zł 72,60 zł 161,70 zł 168,30 zł 207,90 zł
62-65 360,00 zł 79,20 zł 176,40 zł 183,60 zł 226,80 zł
66-72 400,00 zł 88,00 zł 196,00 zł 204,00 zł 252,00 zł
73-85 434,00 zł 95,48 zł 212,66 zł 221,34 zł 273,42 zł
Cena biletu miesięcznego na określony kurs rabat 5%.
Cena biletu miesięcznego normalnego stały pasażer 5%.


ROZKŁAD JAZDY
Racibórz - Kraków - Racibórz


RACIBÓRZ - KRAKÓW
Ważny od: 15-04-2014
Lp. Miasto Km. En V d V nb V 7x V
1 Racibórz D.A. ul. Batorego 0 5.10 6.30 12.20 14.30
2 Kornowac - skrz. 8 5.19 6.39 12.29 14.39
3 Rydułtowy - Rynek 17 5.30 6.50 12.40 14.50
4 Pszów - D.A. 19 5,33 6.53 12.43 14.53
5 Wodzisław Śl. - D.A 26 5.45 7.05 12.55 15.05
6 Jastrzębie Z. - Al. Piłsudzkiego - Pawilony 39 6.04 7.24 13.14 15.24
7 Jastrzębie Z. - D.A. 41 6.10 7.30 13.20 15.30
8 Jastrzębie Z. - Arki Bożka 43 6.15 7.35 13.25 15.35
9 Pawłowice Śl. - Targ 51 6.25 7.45 13.35 15.45
10 Pszczyna - ul. Korfantego 71 6.45 8.05 13.55 16.05
11 Pszczyna - ul. Sokoła 73 6.48 8.08 13.58 16.08
12 Brzeszcze - PKP 86 7.03 8.23 14.13 16.23
13 Brzeszcze - Kopalnia 89 7.07 8.27 14.17 16.27
14 Oświęcim - Muzeum 97 7.16 8.36 14.26 16.36
15 Oświęcim - PKP 98 7.18 8.38 14.28 16.38
16 Kraków - ul. Bosacka M.D.A. 159 8.30 9.50 15.40 17.50


KRAKÓW - RACIBÓRZ
Ważny od: 15-04-2014
Lp. Miasto Km. En V d V nb V 7x V
1 Kraków - ul. Bosacka MDA 0 9.45 14.10 17.30 19.30
2 Oświęcim - Dworzec PKP 61 10.57 15.22 18.42 20.42
3 Oświęcim - Muzeum I 62 10.59 15.24 18.44 20.44
4 Brzeszcze - Kopalnia 70 11.08 15.33 18.53 20.53
5 Brzeszcze - PKP 73 11.12 15.37 18.57 20.57
6 Pszczyna - ul. Dworcowa 88 11.27 15.52 19.12 21.12
7 Pszczyna - ul. Żorska - Park 90 11.32 15.57 19.17 21.17
8 Pawłowice Śl. - Targ 108 11.50 16.15 19.35 21.35
9 Jastrzębie Z. - Arka Bożka 116 12.00 16.25 19.45 21.45
10 Jastrzębie Z. - Dworzec Główny 118 12.05 16.35 19.50 21.50
11 Jastrzębie Z. - Al. Piłsudzkiego - Pawilony 120 12.11 16.41 19.56 21.56
12 Wodzisław Śl. - D.A 133 12.30 17.00 20.15 22.15
13 Pszów - D.A. 140 12.41 17.11 20.26 22.26
14 Rydułtowy - Rynek 142 12.45 17.15 20.30 22.30
15 Kornowac - skrz. 151 12.56 17.26 20.41 22.41
16 Racibórz D.A. ul. Batorego 159 13.05 17.35 20.50 22.50

Legenda Opis
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz swiąt
x nie kursuje w dni świąteczne
n nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.XII i 31.XII
d nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
b nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.XII
V kurs przyśpieszony
7 kursuje w niedziele

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów - 3 szt.

Wykaz cen biletów od przystanku do przystanku Ważny od
15-04-2014

Racibórz Kornowac Rydułtowy Pszów Wodzisław Jastrzębie Pawłowice Pszczyna Brzeszcze Oświęcim Kraków
Racibórz --- 5,00 5,00 7,00 8,00 11,00 12,00 16,00 19,00 19,00 30,00
Kornowac 5,00 --- 5,00 5,00 7,00 11,00 12,00 14,00 16,00 19,00 30,00
Rydułtowy 5,00 5,00 --- 5,00 5,00 8,00 11,00 14,00 16,00 16,00 28,00
Pszów 7,00 5,00 5,00 --- 5,00 8,00 11,00 14,00 16,00 16,00 28,00
Wodzisław 8,00 7,00 5,00 5,00 --- 5,00 8,00 12,00 14,00 16,00 24,00
Jastrzębie 11,00 11,00 8,00 8,00 5,00 5,00 5,00 9,00 12,00 14,00 22,00
Pawłowice 12,00 12,00 11,00 11,00 8,00 5,00 --- 7,00 11,00 12,00 20,00
Pszczyna 16,00 14,00 14,00 14,00 12,00 9,00 7,00 5,00 7,00 9,00 20,00
Brzeszcze 19,00 16,00 16,00 16,00 14,00 12,00 11,00 7,00 5,00 5,00 14,00
Oświęcim 28,00 19,00 16,00 16,00 16,00 14,00 12,00 9,00 5,00 5,00 11,00
Kraków 30,00 30,00 28,00 28,00 24,00 22,00 20,00 20,00 14,00 11,00 ---

Wykaz cen biletów Ważny od
15-04-2014
Strefa Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 95% z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT Cena biletu ulga handl. 25% z VAT
1 5,00 zł 0,25 zł 1,10 zł 2,45 zł 3,15 zł 3,80 zł
2 7,00 zł 0,35 zł 1,54 zł 3,43 zł 4,41 zł 5,30 zł
3 8,00 zł 0,40 zł 1,76 zł 3,92 zł 5,04 zł 6,00 zł
4 9,00 zł 0,45 zł 1,98 zł 4,41 zł 5,67 zł 6,80 zł
5 11,00 zł 0,55 zł 2,42 zł 5,39 zł 6,93 zł 8,30 zł
6 12,00 zł 0,60 zł 2,64 zł 5,88 zł 7,56 zł 9,00 zł
7 14,00 zł 0,70 zł 3,08 zł 6,86 zł 8,82 zł 10,50 zł
8 16,00 zł 0,80 zł 3,52 zł 7,84 zł 10,08 zł 12,00 zł
9 19,00 zł 0,95 zł 4,18 zł 9,31 zł 11,97 zł 14,30 zł
10 20,00 zł 1,00 zł 4,40 zł 9,80 zł 12,60 zł 15,00 zł
11 22,00 zł 1,10 zł 4,84 zł 10,78 zł 13,86 zł 16,50 zł
12 24,00 zł 1,20 zł 5,20 zł 11,76 zł 15,12 zł 18,00 zł
13 28,00 zł 1,40 zł 6,16 zł 13,72 zł 17,64 zł 21,00 zł
14 30,00 zł 1,50 zł 6,60 zł 14,70 zł 18,90 zł 22,50 zł

- Bilet Rodzinny min. 1 rodzic + 2 dzieci , 2 rodziców + dziecko itd. - 25% ulgi (dzieci do 18 lat)
- Bilet grupowy min. 5 osób 25% ulgi - grupa imienna zgłoszona w firmie
- Bilet bagażowy do 100 km 6 zł
- Bilet bagażowy powyżej 100 km 8 zł

Ulga handlowa dla uczniów do 24 lat, dla studentów do 26 lat ? przyznawana na podstawie ważnej legitymacji.
PKS TRAVEL-BUS Racibórz ul. Nowomiejska 24
tel.: 32 415-31-62, 32 415-05-28

rozkład jazdy | regulamin | kontakt | e-mail

web by: interMEDIA www.iem.pl | © Copyright 2006-2012 Travel-Bus | stat: