PKS TRAVEL-BUS Sp.j.
47-400 Racibórz
ul. Nowomiejska 24

tel. fax: 32 415-31-62
tel. fax: 32 415-05-28

Web: www.travel-bus.com.pl
Bilety: www.travel-bus-bilety.pl
Email: biuro@travel-bus.com.pl
Email: info@travel-bus.com.pl

Rozkład jazdy [PDF]
Rozkład jazdy [RTF]
PKS "TRAVEL BUS" Sp.j. działa na rynku od 1998 roku. Podstawą działalności firmy jest regularna komunikacja autobusowa. Obsługujemy kursy autobusowe na następujących liniach:
- Racibórz - Katowice
- Racibórz - Kraków
PKS "TRAVEL - BUS" Sp.j. prowadzi także wynajem autokarów w komunikacji krajowej. Posiadamy w ofercie następujące autobusy i mikrobusy...

Katowice
rozkład jazdy
Kraków
rozkład jazdy


ROZKŁAD JAZDY
Racibórz - Katowice - Racibórz
   
Ważny od 29-04-2013
Racibórz - Katowice
kurs 11 kurs 13 kurs 15 kurs 17 kurs 19 kurs 21 kurs 23
Miasto Lp. Km. D 67e D E D Dn 5-7dne
Racibórz - D.A. - Batorego 1 0 5:20 6:00 6:30 7:50 11:00 13:25 15:00
Racibórz - Bosacka Hotel 2 1 5:22 6:02 6:32 8:52 11:02 13:27 15:02
Racibórz - Dębicz 3 3 5:24 6:04 6:34 7:54 11:04 13:29 15:04
Kornowac - Skrzyżowanie 4 8 5:29 6:09 6:39 7:59 11:09 13:34 15:09
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 5 15 < 6:18 6:48 8:08 11:18 13:43 15:18
Pszów - D.A. 6 17 < 6:22 6:52 8:12 11:22 13:47 15:22
Rydułtowy - Rynek 7 20 < 6:26 6:56 8:16 11:26 13:51 15:26
Rydułtowy - Orłowiec 8 22 5:38 6:30 7:00 8:20 11:30 13:55 15:30
Rybnik - Smolna, Reymonta 9 32 5:50 6:42 7:12 8:32 11:42 14:07 15:42
Rybnik - Śródmieście Policja 10 33 5:51 6:43 7:13 8:33 11:43 14:08 15:43
Rybnik - Śródmieście PKP 11 34 5:53 6:45 7:15 8:35 11:45 14:10 15:45
Rybnik - Śródmieście Bazylika 12 35 5:55 6:47 7:17 8:37 11:47 14:12 15:47
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 13 37 5:58 6:50 7:20 8:40 11:50 14:15 15:50
Przegędza - Szkoła 14 42 6:06 6:58 7:28 8:48 11:58 14:23 15:58
Przegędza - Skrzyżowanie 15 43 6:08 7:00 7:30 8:50 12:00 14:25 16:00
Stanowice - Szkoła 16 45 6:10 7:02 7:32 8:52 12:02 14:27 16:02
Bełk - Szpital 17 47 6:12 7:04 7:34 8:54 12:04 14:29 16:04
Bełk - Skrzyżowanie 18 48 6:14 7:06 7:36 8:56 12:06 14:31 16:06
Bełk - Poczta 19 49 6:16 7:08 7:38 8:58 12:08 14:33 16:08
Orzesze - Zawada II 20 50 6:18 7:10 7:40 9:00 12:10 14:40 16:10
Orzesze - Kościół 21 53 6:22 7:14 7:44 9:04 12:14 14:44 16:14
Mikołów - Dworzec PKP 22 64 < 7:26 7:56 9:16 12:26 14:56 16:26
Katowice - Piotrowice 23 72 6:37 7:35 8:05 9:25 12:35 15:05 16:35
Katowice - Mikołowska 24 77 6:47 7:45 8:15 9:35 12:45 15:15 16:45
Katowice - Mikołowska Sąd 25 78 6:49 7:47 8:17 9:39 12:47 15:17 16:47
Katowice - D.A. 26 79 6:52 7:50 8:20 9:40 12:50 15:20 16:50

Ważny od 29-04-2013
Katowice - Racibórz
kurs 12 kurs 14 kurs 16 kurs 18 kurs 20 kurs 22 kurs 24
Miasto Lp. Km. D 67e D E D Dn 5-7dne
Katowice - D.A. 1 0 7:10 8:15 9:35 12:35 14:35 16:35 17:50
Katowice - Piotrowice 2 7 7:25 8:30 9:50 12:50 14:50 16:50 18:05
Mikołów - Dworzec PKP 3 15 > 8:39 9:59 12:59 14:59 16:59 18:14
Orzesze - Kościół 4 26 7:41 8:51 10:11 13:11 15:11 17:11 18:26
Orzesze - Apteka 5 27 7:42 8:52 10:12 13:12 15:12 17:12 18:27
Orzesze - Zawada II 6 29 7:45 8:55 10:15 13:15 15:15 17:15 18:30
Bełk - Poczta 7 30 7:47 8:57 10:17 13:17 15:17 17:17 18:32
Bełk - Skrzyżowanie 8 31 7:49 8:59 10:19 13:19 15:19 17:19 18:34
Bełk - Szpital 9 32 7:51 9:01 10:21 13:21 15:21 17:21 18:36
Stanowice - Szkoła 10 34 7:53 9:03 10:23 13:23 15:23 17:23 18:38
Przegędza - Skrzyżowanie 11 36 7:55 9:05 10:25 13:25 15:25 17:25 18:40
Przegędza - Szkoła 12 34 7:57 9:07 10:27 13:27 15:27 17:27 18:42
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 13 42 8:05 9:15 10:35 13:35 15:35 17:35 18:50
Rybnik - Śródmieście Bazylika 14 44 8:08 9:18 10:38 13:38 15:38 17:38 18:53
Rybnik - Śródmieście Urszulanki 15 45 8:11 9:21 10:41 13:41 15:41 17:41 18:56
Rybnik - Smolna, Reymonta 16 47 8:13 9:23 10:43 13:43 15:43 17:43 18:58
Rydułtowy - Orłowiec 17 57 8:25 9:35 10:55 13:55 15:55 17:55 19:10
Rydułtowy - Rynek 18 59 < 9:39 10:59 13:59 15:59 17:59 19:14
Pszów - D.A. 19 62 < 9:43 11:03 14:03 16:03 18:03 19:18
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 20 64 < 9:47 11:07 14:07 15:07 18:07 19:22
Kornowac - Skrzyżowanie 21 71 8:35 9:56 11:16 14:16 16:16 18:16 19:31
Racibórz - Dębicz przejazd 22 76 8:40 10:01 11:21 14:21 16:21 18:21 19:36
Racibórz - Bosacka Hotel 23 78 8:42 10:03 11:23 14:23 16:23 18:23 19:38
Racibórz - D.A. - Batorego 24 79 8:44 10:05 11:25 14:25 16:25 18:25 19:40

Legenda Opis

Autobusy nie kursują 1 i 3 maja, 15 sirpnia, 1 i 11 listopada.
D Kursuje od poniedziałku do piętku. Oprócz świąt.
E Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt.
6 Kursuje w soboty.
7 Kursuje w niedziele.
n Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 grudnia.
d Nie kursuje w 1 stycznia w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych i 25 i 26 grudnia.
e Nie kursuje w okresie ferii letnich.
5-7 Kursuje w piątki, soboty i niedziele

Cennik biletów
Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 95% z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT Cena biletu ulga handl. 25% z VAT
1-3 3,70 zł 0,19 zł 0,81 zł 1,81 zł 1,89 zł 2,30 zł
4-10 4,20 zł 0,21 zł 0,92 zł 1,96 zł 2,52 zł 3,00 zł
11-15 5,80 zł 0,29 zł 1,28 zł 2,70 zł 3,47 zł 4,20 zł
16-20 6,50 zł 0,33 zł 1,43 zł 3,19 zł 4,10 zł 4,90 zł
21-25 7,20 zł 0,36 zł 1,58 zł 3,43 zł 4,41 zł 5,30 zł
26-30 8.20 zł 0,41 zł 1,80 zł 3,92 zł 5,04 zł 6,00 zł
31-35 8,50 zł 0,43 zł 1,87 zł 4,17 zł 5,36 zł 6,40 zł
36-40 9,20 zł 0,46 zł 2,02 zł 4,41 zł 5,67 zł 6,80 zł
41-50 11,00 zł 0,55 zł 2,42 zł 4,90 zł 6,30 zł 7,50 zł
51-61 13,00 zł 0,65 zł 2,86 zł 6,37 zł 8,19 zł 9,80 zł
62-65 13,50 zł 0,68 zł 2,97 zł 6,62 zł 8,51 zł 10,10 zł
66-72 14,50 zł 0,73 zł 3,19 zł 7,11 zł 9,14 zł 10,90 zł
73-85 15,50 zł 0,78 zł 3,41 zł 7,60 zł 9,77 zł 11,60 zł

Bilet bagażowy - 5 zł
Bilet strefowy w ramach jednego miasta- 3 zł
Bilet Rybnik - Rydułtowy - 3,70 zł ,
Bilet Rybnik - Pszów - 4,20 zł,
Bilet Rybnik - Katowice -,8,5 zł
Bilet Mikołów - Katowice - 4,2 zł
Promocja tylko dla studentów powrót do Raciborza za 6 zł udzielana na podstawie biletu biletu sprzedanego w kierunku z Raciborza ( obejmuje bilety tylko z bieżącego miesiąca)
Ulga handlowa dla uczniów do 24 lat, dla studentów do 26 lat ? przyznawana na podstawie ważnej legitymacji.

Cennik biletów miesięcznych Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 49% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT
1-3 110,00 zł 24,20 zł 53,90 zł 56,10 zł 69,30 zł
4-10 160,00 zł 35,20 zł 78,40 zł 81,60 zł 100,80 zł
11-15 180,00 zł 39,60 zł 88,20 zł 91,80 zł 113,40 zł
16-20 200,00 zł 44,00 zł 98,00 zł 102,00 zł 126,00 zł
21-25 230,00 zł 50,60 zł 112,70 zł 117,30 zł 144,90 zł
26-30 250,00 zł 55,00 zł 122,50 zł 127,50 zł 157,50 zł
31-35 280,00 zł 61,60 zł 137,20 zł 142,80 zł 176,40 zł
36-40 300,00 zł 66,00 zł 147,00 zł 153,00 zł 189,00 zł
41-50 310,00 zł 68,20 zł 151,90 zł 158,10 zł 195,30 zł
51-61 330,00 zł 72,60 zł 161,70 zł 168,30 zł 207,90 zł
62-65 360,00 zł 79,20 zł 176,40 zł 183,60 zł 226,80 zł
66-72 400,00 zł 88,00 zł 196,00 zł 204,00 zł 252,00 zł
73-85 434,00 zł 95,48 zł 212,66 zł 221,34 zł 273,42 zł
Cena biletu miesięcznego na określony kurs rabat 5%.
Cena biletu miesięcznego normalnego stały pasażer 5%.


ROZKŁAD JAZDY
Racibórz - Kraków - Racibórz


RACIBÓRZ - KRAKÓW
Ważny od: 15-04-2014
Lp. Miasto Km. En V d V nb V 7x V
1 Racibórz D.A. ul. Batorego 0 5.10 6.30 12.20 14.30
2 Kornowac - skrz. 8 5.19 3.39 12.29 14.39
3 Rydułtowy - Rynek 17 5.30 6.50 12.40 14.50
4 Pszów - D.A. 19 5,33 6.33 12.43 14.53
5 Wodzisław Śl. - D.A 26 5.45 7.05 12.55 15.05
6 Jastrzębie Z. - Al. Piłsudzkiego - Pawilony 39 6.04 7.24 13.14 15.24
7 Jastrzębie Z. - D.A. 41 6.10 7.30 13.20 15.30
8 Jastrzębie Z. - Arki Bożka 43 6.15 7.35 13.25 15.35
9 Pawłowice Śl. - Targ 51 6.25 7.45 13.35 15.45
10 Pszczyna - ul. Korfantego 71 6.45 8.05 13.55 16.05
11 Pszczyna - ul. Sokoła 73 6.48 8.08 13.58 16.08
12 Brzeszcze - PKP 86 7.03 8.23 14.13 16.23
13 Brzeszcze - Kopalnia 89 7.07 8.27 14.17 16.27
14 Oświęcim - Muzeum 97 7.16 8.36 14.26 16.36
15 Oświęcim - PKP 98 7.18 8.38 14.28 16.38
16 Kraków - ul. Bosacka M.D.A. 159 8.30 9.50 15.40 17.50


KRAKÓW - RACIBÓRZ
Ważny od: 15-04-2014
Lp. Miasto Km. En V d V nb V 7x V
1 Kraków - ul. Bosacka M.D.A. 0 9.45 14.10 17.30 18.50
2 Oświęcim - PKP 61 10.57 15.22 18.42 20.02
3 Oświęcim - Muzeum 62 10.59 15.24 18.44 20.04
4 Brzeszcze - Kopalnia 70 11.08 15.33 18.53 20.13
5 Brzeszcze - PKP 73 11.12 15.37 18.57 20.17
6 Pszczyna - ul. Dworcowa 88 11.27 15.52 19.12 20.32
7 Pszczyna - ul. Żorska - Park 90 11.32 15.57 19.17 20.37
8 Pawłowice Śl. - Targ 108 11.50 16.15 16.35 20.55
9 Jastrzębie Z. - Al. Piłsudzkiego - U.M. 116 12.02 16.27 19.47 21.07
10 Jastrzębie Z. - D.A. 118 12.05 16.35 19.50 21.10
11 Jastrzębie Z. - Arki Bożka 120 12.08 16.38 19.53 21.13
12 Jastrzębie Z. - Al. Piłsudzkiego - Pawilony 122 12.11 16.41 19.56 21.16
13 Wodzisław Śl. - D.A 135 12.30 17.00 20.15 21.35
14 Pszów - D.A. 143 12.41 17.11 20.26 21.46
15 Rydułtowy - Rynek 146 12.15 17.15 20.30 21.50
16 Kornowac - skrz. 155 12.56 17.26 20.41 22.01
17 Racibórz D.A. ul. Batorego 163 13.05 17.35 20.50 22.10

Legenda Opis
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz swiąt
x nie kursuje w dni świąteczne
n nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.XII i 31.XII
d nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
b nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień świąt Wielkanocnych oraz 25.XII
V kurs przyśpieszony
7 kursuje w niedziele

Liczba pojazdów niezbędna do wykonywania codziennych przewozów - 3 szt.

Wykaz cen biletów od przystanku do przystanku Ważny od
15-04-2014

Racibórz Kornowac Rydułtowy Pszów Wodzisław Jastrzębie Pawłowice Pszczyna Brzeszcze Oświęcim Kraków
Racibórz --- 5,00 5,00 7,00 8,00 11,00 12,00 16,00 19,00 19,00 30,00
Kornowac 5,00 --- 5,00 5,00 7,00 11,00 12,00 14,00 16,00 19,00 30,00
Rydułtowy 5,00 5,00 --- 5,00 5,00 8,00 11,00 14,00 16,00 16,00 28,00
Pszów 7,00 5,00 5,00 --- 5,00 8,00 11,00 14,00 16,00 16,00 28,00
Wodzisław 8,00 7,00 5,00 5,00 --- 5,00 8,00 12,00 14,00 16,00 24,00
Jastrzębie 11,00 11,00 8,00 8,00 5,00 5,00 5,00 9,00 12,00 14,00 22,00
Pawłowice 12,00 12,00 11,00 11,00 8,00 5,00 --- 7,00 11,00 12,00 20,00
Pszczyna 16,00 14,00 14,00 14,00 12,00 9,00 7,00 5,00 7,00 9,00 20,00
Brzeszcze 19,00 16,00 16,00 16,00 14,00 12,00 11,00 7,00 5,00 5,00 14,00
Oświęcim 28,00 19,00 16,00 16,00 16,00 14,00 12,00 9,00 5,00 5,00 11,00
Kraków 30,00 30,00 28,00 28,00 24,00 22,00 20,00 20,00 14,00 11,00 ---

Wykaz cen biletów Ważny od
15-04-2014
Strefa Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 95% z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT Cena biletu ulga handl. 25% z VAT
1 5,00 zł 0,25 zł 1,10 zł 2,45 zł 3,15 zł 3,80 zł
2 7,00 zł 0,35 zł 1,54 zł 3,43 zł 4,41 zł 5,30 zł
3 8,00 zł 0,40 zł 1,76 zł 3,92 zł 5,04 zł 6,00 zł
4 9,00 zł 0,45 zł 1,98 zł 4,41 zł 5,67 zł 6,80 zł
5 11,00 zł 0,55 zł 2,42 zł 5,39 zł 6,93 zł 8,30 zł
6 12,00 zł 0,60 zł 2,64 zł 5,88 zł 7,56 zł 9,00 zł
7 14,00 zł 0,70 zł 3,08 zł 6,86 zł 8,82 zł 10,50 zł
8 16,00 zł 0,80 zł 3,52 zł 7,84 zł 10,08 zł 12,00 zł
9 19,00 zł 0,95 zł 4,18 zł 9,31 zł 11,97 zł 14,30 zł
10 20,00 zł 1,00 zł 4,40 zł 9,80 zł 12,60 zł 15,00 zł
11 22,00 zł 1,10 zł 4,84 zł 10,78 zł 13,86 zł 16,50 zł
12 24,00 zł 1,20 zł 5,20 zł 11,76 zł 15,12 zł 18,00 zł
13 28,00 zł 1,40 zł 6,16 zł 13,72 zł 17,64 zł 21,00 zł
14 30,00 zł 1,50 zł 6,60 zł 14,70 zł 18,90 zł 22,50 zł

- Bilet Rodzinny min. 1 rodzic + 2 dzieci , 2 rodziców + dziecko itd. - 25% ulgi (dzieci do 18 lat)
- Bilet grupowy min. 5 osób 25% ulgi - grupa imienna zgłoszona w firmie
- Bilet bagażowy do 100 km 6 zł
- Bilet bagażowy powyżej 100 km 8 zł

Ulga handlowa dla uczniów do 24 lat, dla studentów do 26 lat ? przyznawana na podstawie ważnej legitymacji.
PKS TRAVEL-BUS Racibórz ul. Nowomiejska 24
tel.: 32 415-31-62, 32 415-05-28

rozkład jazdy | regulamin | kontakt | e-mail

web by: interMEDIA www.iem.pl | © Copyright 2006-2012 Travel-Bus | stat: