PKS TRAVEL-BUS Sp.j.
47-400 Racibórz
ul. Nowomiejska 24

tel. fax: 032 415-31-62
tel. fax: 032 415-05-28

www.travel-bus.com.pl
biuro(at)travel-bus.com.pl
info(at)travel-bus.com.pl

Rozkład jazdy [PDF]
Rozkład jazdy [RTF]
PKS "TRAVEL BUS" Sp.j. działa na rynku od 1998 roku. Podstawą działalności firmy jest regularna komunikacja autobusowa. Obsługujemy kursy autobusowe na następujących liniach:
- Racibórz - Katowice
- Racibórz - Kraków
PKS "TRAVEL - BUS" Sp.j. prowadzi także wynajem autokarów w komunikacji krajowej. Posiadamy w ofercie następujące autobusy i mikrobusy...

Katowice
rozkład jazdy
Kraków
rozkład jazdy


ROZKŁAD JAZDY
Racibórz - Katowice - Racibórz
 
Ważny od 01-06-2014
Racibórz - Katowice
kurs 13 kurs 15 kurs 17 kurs 21
Miasto Lp. Km. 6e D E Dn
Racibórz - D.A. - Batorego 1 0 6:00 6:30 7:50 13:25
Racibórz - Bosacka Hotel 2 1 6:02 6:32 8:52 13:27
Racibórz - Dębicz 3 3 6:04 6:34 7:54 13:29
Kornowac - Skrzyżowanie 4 8 6:09 6:39 7:59 13:34
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 5 15 6:18 6:48 8:08 13:43
Pszów - D.A. 6 17 6:22 6:52 8:12 13:47
Rydułtowy - Rynek 7 20 6:26 6:56 8:16 13:51
Rydułtowy - Orłowiec 8 22 6:30 7:00 8:20 13:55
Rybnik - Smolna, Reymonta 9 32 6:42 7:12 8:32 14:07
Rybnik - Śródmieście Policja 10 33 6:43 7:13 8:33 14:08
Rybnik - Śródmieście PKP 11 34 6:45 7:15 8:35 14:10
Rybnik - Śródmieście Bazylika 12 35 6:47 7:17 8:37 14:12
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 13 37 6:50 7:20 8:40 14:15
Przegędza - Szkoła 14 42 6:58 7:28 8:48 14:23
Przegędza - Skrzyżowanie 15 43 7:00 7:30 8:50 14:25
Stanowice - Szkoła 16 45 7:02 7:32 8:52 14:27
Bełk - Szpital 17 47 7:04 7:34 8:54 14:29
Bełk - Skrzyżowanie 18 48 7:06 7:36 8:56 14:31
Bełk - Poczta 19 49 7:08 7:38 8:58 14:33
Orzesze - Zawada II 20 50 7:10 7:40 9:00 14:40
Orzesze - Kościół 21 53 7:14 7:44 9:04 14:44
Mikołów - Dworzec PKP 22 64 7:26 7:56 9:16 14:56
Katowice - D.A. 23 79 7:50 8:20 9:40 15:20

Ważny od -01-06-2014
Katowice - Racibórz
kurs 14 kurs 16 kurs 18 kurs 22
Miasto Lp. Km. 6e D E Dn
Katowice - D.A. 1 0 8:15 9:35 12:35 16:35
Mikołów - Dworzec PKP 2 15 8:39 9:59 12:59 16:59
Orzesze - Kościół 3 26 8:51 10:11 13:11 17:11
Orzesze - Apteka 4 27 8:52 10:12 13:12 17:12
Orzesze - Zawada II 5 29 8:55 10:15 13:15 17:15
Bełk - Poczta 6 30 8:57 10:17 13:17 17:17
Bełk - Skrzyżowanie 7 31 8:59 10:19 13:19 17:19
Bełk - Szpital 8 32 9:01 10:21 13:21 17:21
Stanowice - Szkoła 9 34 9:03 10:23 13:23 17:23
Przegędza - Skrzyżowanie 10 36 9:05 10:25 13:25 17:25
Przegędza - Szkoła 11 34 9:07 10:27 13:27 17:27
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 12 42 9:15 10:35 13:35 17:35
Rybnik - Śródmieście Bazylika 13 44 9:18 10:38 13:38 17:38
Rybnik - Śródmieście Urszulanki 14 45 9:21 10:41 13:41 17:41
Rybnik - Smolna, Reymonta 15 47 9:23 10:43 13:43 17:43
Rydułtowy - Orłowiec 16 57 9:35 10:55 13:55 17:55
Rydułtowy - Rynek 17 59 9:39 10:59 13:59 17:59
Pszów - D.A. 18 62 9:43 11:03 14:03 18:03
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 19 64 9:47 11:07 14:07 18:07
Kornowac - Skrzyżowanie 20 71 9:56 11:16 14:16 18:16
Racibórz - Dębicz przejazd 21 76 10:01 11:21 14:21 18:21
Racibórz - Bosacka Hotel 22 78 10:03 11:23 14:23 18:23
Racibórz - D.A. - Batorego 23 79 10:05 11:25 14:25 18:25

Legenda Opis

Autobusy nie kursują 1 i 3 maja, 15 sirpnia, 1 i 11 listopada.
D Kursuje od poniedziałku do piętku. Oprócz świąt.
E Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt.
6 Kursuje w soboty.
n Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 grudnia.
d Nie kursuje w 1 stycznia w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych i 25 i 26 grudnia.
e Nie kursuje w okresie ferii letnich.

Cennik biletów
Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 95% z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT Cena biletu ulga handl. 25% z VAT
1-3 3,70 zł 0,19 zł 0,81 zł 1,81 zł 1,89 zł 2,30 zł
4-10 4,20 zł 0,21 zł 0,92 zł 1,96 zł 2,52 zł 3,00 zł
11-15 5,80 zł 0,29 zł 1,28 zł 2,70 zł 3,47 zł 4,20 zł
16-20 6,50 zł 0,33 zł 1,43 zł 3,19 zł 4,10 zł 4,90 zł
21-25 7,20 zł 0,36 zł 1,58 zł 3,43 zł 4,41 zł 5,30 zł
26-30 8.20 zł 0,41 zł 1,80 zł 3,92 zł 5,04 zł 6,00 zł
31-35 8,50 zł 0,43 zł 1,87 zł 4,17 zł 5,36 zł 6,40 zł
36-40 9,20 zł 0,46 zł 2,02 zł 4,41 zł 5,67 zł 6,80 zł
41-50 11,00 zł 0,55 zł 2,42 zł 4,90 zł 6,30 zł 7,50 zł
51-61 13,00 zł 0,65 zł 2,86 zł 6,37 zł 8,19 zł 9,80 zł
62-65 13,50 zł 0,68 zł 2,97 zł 6,62 zł 8,51 zł 10,10 zł
66-72 14,50 zł 0,73 zł 3,19 zł 7,11 zł 9,14 zł 10,90 zł
73-85 15,50 zł 0,78 zł 3,41 zł 7,60 zł 9,77 zł 11,60 zł

Bilet bagażowy - 5 zł
Bilet strefowy w ramach jednego miasta- 3 zł
Bilet Rybnik - Rydułtowy - 3,70 zł ,
Bilet Rybnik - Pszów - 4,20 zł,
Bilet Rybnik - Katowice -,8,5 zł
Bilet Mikołów - Katowice - 4,2 zł

Cennik biletów miesięcznych Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 49% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT
1-3 110,00 zł 24,20 zł 53,90 zł 56,10 zł 69,30 zł
4-10 160,00 zł 35,20 zł 78,40 zł 81,60 zł 100,80 zł
11-15 180,00 zł 39,60 zł 88,20 zł 91,80 zł 113,40 zł
16-20 200,00 zł 44,00 zł 98,00 zł 102,00 zł 126,00 zł
21-25 230,00 zł 50,60 zł 112,70 zł 117,30 zł 144,90 zł
26-30 250,00 zł 55,00 zł 122,50 zł 127,50 zł 157,50 zł
31-35 280,00 zł 61,60 zł 137,20 zł 142,80 zł 176,40 zł
36-40 300,00 zł 66,00 zł 147,00 zł 153,00 zł 189,00 zł
41-50 310,00 zł 68,20 zł 151,90 zł 158,10 zł 195,30 zł
51-61 330,00 zł 72,60 zł 161,70 zł 168,30 zł 207,90 zł
62-65 360,00 zł 79,20 zł 176,40 zł 183,60 zł 226,80 zł
66-72 400,00 zł 88,00 zł 196,00 zł 204,00 zł 252,00 zł
73-85 434,00 zł 95,48 zł 212,66 zł 221,34 zł 273,42 zł
Cena biletu miesięcznego na określony kurs rabat 5%.
Cena biletu miesięcznego normalnego stały pasażer 5%.

PKS TRAVEL-BUS Racibórz ul. Nowomiejska 24
tel.: 032 415-31-62, 032 415-05-28

rozkład jazdy | regulamin | kontakt | e-mail

web by: interMEDIA www.iem.pl | © Copyright 2006-2012 Travel-Bus | stat: