PKS TRAVEL-BUS Sp.j.
47-400 Racibórz
ul. Nowomiejska 24

tel. fax: 032 415-31-62
tel. fax: 032 415-05-28

www.travel-bus.com.pl
biuro(at)travel-bus.com.pl
info(at)travel-bus.com.pl

Rozkład jazdy [PDF]
Rozkład jazdy [RTF]
PKS "TRAVEL BUS" Sp.j. działa na rynku od 1998 roku. Podstawą działalności firmy jest regularna komunikacja autobusowa. Obsługujemy kursy autobusowe na następujących liniach:
- Racibórz - Katowice
- Racibórz - Kraków
PKS "TRAVEL - BUS" Sp.j. prowadzi także wynajem autokarów w komunikacji krajowej. Posiadamy w ofercie następujące autobusy i mikrobusy...

Katowice
rozkład jazdy
Kraków
rozkład jazdy


ROZKŁAD JAZDY
Racibórz - Katowice - Racibórz
 
Ważny od 29-04-2013
Racibórz - Katowice
kurs 11 kurs 13 kurs 15 kurs 17 kurs 19 kurs 21 kurs 23
Miasto Lp. Km. D 67e D E D Dn 5-7dne
Racibórz - D.A. - Batorego 1 0 5:20 6:00 6:30 7:50 11:00 13:25 15:00
Racibórz - Bosacka Hotel 2 1 5:22 6:02 6:32 8:52 11:02 13:27 15:02
Racibórz - Dębicz 3 3 5:24 6:04 6:34 7:54 11:04 13:29 15:04
Kornowac - Skrzyżowanie 4 8 5:29 6:09 6:39 7:59 11:09 13:34 15:09
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 5 15 < 6:18 6:48 8:08 11:18 13:43 15:18
Pszów - D.A. 6 17 < 6:22 6:52 8:12 11:22 13:47 15:22
Rydułtowy - Rynek 7 20 < 6:26 6:56 8:16 11:26 13:51 15:26
Rydułtowy - Orłowiec 8 22 5:38 6:30 7:00 8:20 11:30 13:55 15:30
Rybnik - Smolna, Reymonta 9 32 5:50 6:42 7:12 8:32 11:42 14:07 15:42
Rybnik - Śródmieście Policja 10 33 5:51 6:43 7:13 8:33 11:43 14:08 15:43
Rybnik - Śródmieście PKP 11 34 5:53 6:45 7:15 8:35 11:45 14:10 15:45
Rybnik - Śródmieście Bazylika 12 35 5:55 6:47 7:17 8:37 11:47 14:12 15:47
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 13 37 5:58 6:50 7:20 8:40 11:50 14:15 15:50
Przegędza - Szkoła 14 42 6:06 6:58 7:28 8:48 11:58 14:23 15:58
Przegędza - Skrzyżowanie 15 43 6:08 7:00 7:30 8:50 12:00 14:25 16:00
Stanowice - Szkoła 16 45 6:10 7:02 7:32 8:52 12:02 14:27 16:02
Bełk - Szpital 17 47 6:12 7:04 7:34 8:54 12:04 14:29 16:04
Bełk - Skrzyżowanie 18 48 6:14 7:06 7:36 8:56 12:06 14:31 16:06
Bełk - Poczta 19 49 6:16 7:08 7:38 8:58 12:08 14:33 16:08
Orzesze - Zawada II 20 50 6:18 7:10 7:40 9:00 12:10 14:40 16:10
Orzesze - Kościół 21 53 6:22 7:14 7:44 9:04 12:14 14:44 16:14
Mikołów - Dworzec PKP 22 64 < 7:26 7:56 9:16 12:26 14:56 16:26
Katowice - Piotrowice 23 72 6:37 7:35 8:05 9:25 12:35 15:05 16:35
Katowice - Mikołowska 24 77 6:47 7:45 8:15 9:35 12:45 15:15 16:45
Katowice - Mikołowska Sąd 25 78 6:49 7:47 8:17 9:39 12:47 15:17 16:47
Katowice - D.A. 26 79 6:52 7:50 8:20 9:40 12:50 15:20 16:50

Ważny od 29-04-2013
Katowice - Racibórz
kurs 12 kurs 14 kurs 16 kurs 18 kurs 20 kurs 22 kurs 24
Miasto Lp. Km. D 67e D E D Dn 5-7dne
Katowice - D.A. 1 0 7:10 8:15 9:35 12:35 14:35 16:35 17:50
Katowice - Piotrowice 2 7 7:25 8:30 9:50 12:50 14:50 16:50 18:05
Mikołów - Dworzec PKP 3 15 > 8:39 9:59 12:59 14:59 16:59 18:14
Orzesze - Kościół 4 26 7:41 8:51 10:11 13:11 15:11 17:11 18:26
Orzesze - Apteka 5 27 7:42 8:52 10:12 13:12 15:12 17:12 18:27
Orzesze - Zawada II 6 29 7:45 8:55 10:15 13:15 15:15 17:15 18:30
Bełk - Poczta 7 30 7:47 8:57 10:17 13:17 15:17 17:17 18:32
Bełk - Skrzyżowanie 8 31 7:49 8:59 10:19 13:19 15:19 17:19 18:34
Bełk - Szpital 9 32 7:51 9:01 10:21 13:21 15:21 17:21 18:36
Stanowice - Szkoła 10 34 7:53 9:03 10:23 13:23 15:23 17:23 18:38
Przegędza - Skrzyżowanie 11 36 7:55 9:05 10:25 13:25 15:25 17:25 18:40
Przegędza - Szkoła 12 34 7:57 9:07 10:27 13:27 15:27 17:27 18:42
Rybnik - Paruszowiec, Piaski, Huta 13 42 8:05 9:15 10:35 13:35 15:35 17:35 18:50
Rybnik - Śródmieście Bazylika 14 44 8:08 9:18 10:38 13:38 15:38 17:38 18:53
Rybnik - Śródmieście Urszulanki 15 45 8:11 9:21 10:41 13:41 15:41 17:41 18:56
Rybnik - Smolna, Reymonta 16 47 8:13 9:23 10:43 13:43 15:43 17:43 18:58
Rydułtowy - Orłowiec 17 57 8:25 9:35 10:55 13:55 15:55 17:55 19:10
Rydułtowy - Rynek 18 59 < 9:39 10:59 13:59 15:59 17:59 19:14
Pszów - D.A. 19 62 < 9:43 11:03 14:03 16:03 18:03 19:18
Pszów - Krzyżkowice Skrz. 20 64 < 9:47 11:07 14:07 15:07 18:07 19:22
Kornowac - Skrzyżowanie 21 71 8:35 9:56 11:16 14:16 16:16 18:16 19:31
Racibórz - Dębicz przejazd 22 76 8:40 10:01 11:21 14:21 16:21 18:21 19:36
Racibórz - Bosacka Hotel 23 78 8:42 10:03 11:23 14:23 16:23 18:23 19:38
Racibórz - D.A. - Batorego 24 79 8:44 10:05 11:25 14:25 16:25 18:25 19:40

Legenda Opis

Autobusy nie kursują 1 i 3 maja, 15 sirpnia, 1 i 11 listopada.
D Kursuje od poniedziałku do piętku. Oprócz świąt.
E Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt.
6 Kursuje w soboty.
7 Kursuje w niedziele.
n Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 grudnia.
d Nie kursuje w 1 stycznia w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych i 25 i 26 grudnia.
e Nie kursuje w okresie ferii letnich.
5-7 Kursuje w piątki, soboty i niedziele

Cennik biletów
Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 95% z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT Cena biletu ulga handl. 25% z VAT
1-3 3,70 zł 0,19 zł 0,81 zł 1,81 zł 1,89 zł 2,30 zł
4-10 4,20 zł 0,21 zł 0,92 zł 1,96 zł 2,52 zł 3,00 zł
11-15 5,80 zł 0,29 zł 1,28 zł 2,70 zł 3,47 zł 4,20 zł
16-20 6,50 zł 0,33 zł 1,43 zł 3,19 zł 4,10 zł 4,90 zł
21-25 7,20 zł 0,36 zł 1,58 zł 3,43 zł 4,41 zł 5,30 zł
26-30 8.20 zł 0,41 zł 1,80 zł 3,92 zł 5,04 zł 6,00 zł
31-35 8,50 zł 0,43 zł 1,87 zł 4,17 zł 5,36 zł 6,40 zł
36-40 9,20 zł 0,46 zł 2,02 zł 4,41 zł 5,67 zł 6,80 zł
41-50 11,00 zł 0,55 zł 2,42 zł 4,90 zł 6,30 zł 7,50 zł
51-61 13,00 zł 0,65 zł 2,86 zł 6,37 zł 8,19 zł 9,80 zł
62-65 13,50 zł 0,68 zł 2,97 zł 6,62 zł 8,51 zł 10,10 zł
66-72 14,50 zł 0,73 zł 3,19 zł 7,11 zł 9,14 zł 10,90 zł
73-85 15,50 zł 0,78 zł 3,41 zł 7,60 zł 9,77 zł 11,60 zł

Bilet bagażowy - 5 zł
Bilet strefowy w ramach jednego miasta- 3 zł
Bilet Rybnik - Rydułtowy - 3,70 zł ,
Bilet Rybnik - Pszów - 4,20 zł,
Bilet Rybnik - Katowice -,8,5 zł
Bilet Mikołów - Katowice - 4,2 zł
Promocja tylko dla studentów powrót do Raciborza za 6 zł udzielana na podstawie biletu biletu sprzedanego w kierunku z Raciborza ( obejmuje bilety tylko z bieżącego miesiąca)
Ulga handlowa dla uczniów do 24 lat, dla studentów do 26 lat ? przyznawana na podstawie ważnej legitymacji.

Cennik biletów miesięcznych Ważny od
01-12-2011
Km Cena biletu normalnego z VAT Cena biletu ulga 78% z VAT Cena biletu ulga 51% z VAT Cena biletu ulga 49% z VAT Cena biletu ulga 37% z VAT
1-3 110,00 zł 24,20 zł 53,90 zł 56,10 zł 69,30 zł
4-10 160,00 zł 35,20 zł 78,40 zł 81,60 zł 100,80 zł
11-15 180,00 zł 39,60 zł 88,20 zł 91,80 zł 113,40 zł
16-20 200,00 zł 44,00 zł 98,00 zł 102,00 zł 126,00 zł
21-25 230,00 zł 50,60 zł 112,70 zł 117,30 zł 144,90 zł
26-30 250,00 zł 55,00 zł 122,50 zł 127,50 zł 157,50 zł
31-35 280,00 zł 61,60 zł 137,20 zł 142,80 zł 176,40 zł
36-40 300,00 zł 66,00 zł 147,00 zł 153,00 zł 189,00 zł
41-50 310,00 zł 68,20 zł 151,90 zł 158,10 zł 195,30 zł
51-61 330,00 zł 72,60 zł 161,70 zł 168,30 zł 207,90 zł
62-65 360,00 zł 79,20 zł 176,40 zł 183,60 zł 226,80 zł
66-72 400,00 zł 88,00 zł 196,00 zł 204,00 zł 252,00 zł
73-85 434,00 zł 95,48 zł 212,66 zł 221,34 zł 273,42 zł
Cena biletu miesięcznego na określony kurs rabat 5%.
Cena biletu miesięcznego normalnego stały pasażer 5%.

PKS TRAVEL-BUS Racibórz ul. Nowomiejska 24
tel.: 032 415-31-62, 032 415-05-28

rozkład jazdy | regulamin | kontakt | e-mail

web by: interMEDIA www.iem.pl | © Copyright 2006-2012 Travel-Bus | stat: